Вітаємо Вас на сторінці закладу дошкільної освіти ясла-садок "Ромашка" відділу освіти Лисянської селищної ради

Зустрічає всіх діток

Наш садок «Ромашка».

Тут на них чекає казка,

Доброта, тепло і ласка.

• Заклад дошкільної освіти ясла-садок «Ромашка» відділу освіти Лисянської селищної ради Лисянського району Черкаської області для дітей віком від 1,5  до 6 (7) років.
    • Заклад дошкільної освіти ясла-садок «Ромашка» у своїй діяльності керується Конституцією України, Конвенцією ООН «Про права дитини», законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», актами президента України, Кабінету Міністрів України, іншими законодавчими актами, рішеннями сесії Лисянської селищної ради і її виконавчого комітету, наказами відділу освіти Лисянської  селищної ради, Положенням про дошкільний навчальний заклад України, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003р. №305 та власним Статутом.
  • Навчально-виховний процес у дошкільному закладі забезпечує 28 працівників, з них: 13 – педагогів, у тому числі директор, практичний психолог, музичний керівник, 10 вихователів; медичний працівник, завгосп та 13 чоловік – молодшого обслуговуючого персоналу.
  • В дошкільному закладі функціонує 5 вікових груп – 2 ясельні та 3 дошкільних, що в загальному налічує 100 дітей. Наявний музичний зал. Для кожної групи обладнані прогулянкові майданчики з ігровими спорудами та павільйонами.
  • Освітній процес здійснюється відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти. ЗДО «Ромашка» працює за програмою виховання і навчання дітей від 2 до 7 років «Дитина».
  • Головною метою закладу дошкільної освіти є забезпечення реалізації права громадян та здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку.
  • Діяльність закладу дошкільної освіти направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров`я дітей; формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів; забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту.

Надрукувати   E-mail