Міжнародний день Землі

До Міжнародного Дня Землі в нас пройшла акція "Посади дерево". Діти разом з працівниками закладу висадили дерева горіхів, благодійно надані В.О."Черкащани" в особі депутата Черкаської обласної ради Воскобойніка Олександра Анатолійовича.дере дерево

III Всеукраїнське заняття доброти

Хочемо повідомити чудову новину: не дивлячись на виклики пандемії, в цьому році III Всеукраїнське заняття доброти набуло статусу Міжнародного! Адже брали участь педагоги та вихованці ще з 7 країн: Білорусі,Болгарії, Естонії, Латвії, Литви, Сербії та Румунії. Всього 1-2 березня в рамках заходу було проведено 8864 занять доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.
Нам дуже приємно, що Черкаська область за результатами заходу ввійшла в ТОП 5 найактивніших областей. А найбільш приємно - те, що серед відзначених занять Черкаської області вввійшло заняття з нашого садочку, проведене психологом Стадник Я.С. та вихователем Манасян Н.М.

яна

Новорічні ранки у садочку: як святкували в умовах карантину?

01Вперше новорічні свята у дитячому садку проходили в умовах карантину. Відповідно до карантинних обмежень, батьків у приміщення навчального закладу не допустили, тож дитячі свята відбулися без них. Добре, що XXI століття ознаменувалося швидким розвитком мобільних технологій та інтернету, тому наші батьки вчасно переглянули фото своїх дітей та згодом побачать відео зйомку свят.