Відзначення Дня Соборності України

01Свято День соборності України щороку відзначається в одну й ту ж саму дату – 22 січня. Саме цього дня у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

З нагоди такого дня у садочку «Ромашка» пройшли  заходи присвячені Дню соборності України.  Діти переглянули відео, із якого ознайомилися з державними символами України, дізналися про історію їх походження. Під час свята діти доторкнулися до історичного минулого українського народу. З високою активністю діти створювали колективну аплікацію, де возз’єднали всі області нашої держави. В цей день усі вихованці та вихователі були одягнуті в національні костюми. Разом з дітьми старшої групи ми створили символічний ланцюжок єдності України.