Тиждень знать з основи безпеки життєдіяльності

Заходи Перегляди: 11
           
          Тиждень безпеки розпочато!
          В рамках проведення "Тижня знать з основи безпеки життєдіяльності" відбулася зустріч дітей з працівниками ЛИСЯНСЬКОГО РАЙОННОГО СЕКТОРУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УПРАВЛІННЯ ДСНС У ЧЕРСЬКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ. Рятувальники показали дітям наскільки важлива, небезпечна і відповідальна їхня професія. Розповіли про інвентарь та його застосування під час пожежі та екстренних ситуацій. В ході даного заняття діти повторили на набули нових знань з ОБЖД. Всі вихованці були в захваті від можливостей пожежної машини і відразу переважна більшість захотіли в майбутньому стати рятувальниками.
 

мили

милиц

м         Старша група "Пізнайки" виготовляє Пожежний щит. Мета заняття: формувати знання дітей про предмети, необхідні при гасінні пожежі, правила їх використання; ознайомити дітей з правилами пожежної безпеки; з вогнем і його властивостями; вчити бачити, що вогонь може бути злим і добрим, що він може приносити користь і шкоду; закріпити знання дітей про небезпечні ситуації, причини виникнення пожежі; виховувати старанність, зосередженість, потребу в турботі про свою безпеку та самостійність; розвивати логічне мислення, допитливість, творчу уяву, уміння робити висновки.

мил1

Провели сюжетно-рольову гру "Ми пішоходи". Закріпили знання дітей про правила дорожнього руху, дорожні знаки та культуру поведінки на пішохідному переході.

мылВ рамках тижня безпеки була проведена зустріч дітей з патрульною поліцією смт.Лисянка в особі Іващенка І.В. Дошкільникам розповідали про правила та культуру поведінки пішоходів на дорозі. У поліції особлива форма та суворий вигляд, тому що вони стежать , щоб скрізь був порядок. Коли трапилась біда - телефонуй 102!

милици

Гра-драматизація в сташій групі "Зайченятко у біді" про правила поведінки взимку на льоду.

мы

 

В рамках Тижня безпеки було проведено заняття "З незнайомими людьми - обережним будь завжди!"
Мета: ознайомити дітей з основними правилами безпеки при зустрічі з незнайомими людьми; формувати навички правильної поведінки, коли дзвонять у двері, по телефону; розвивати здатність орієнтуватися у складних ситуаціях, реально оцінювати небезпеку; виховувати сміливіть,спостережливість, винахідливість.
10 рішучих "НІКОЛИ"
1. Я НІКОЛИ не виходжу з дому, не попередивши дорослих.
2. Я НІКОЛИ не забуваю найпотрібніші номери телефонів: мами, тата;
101 — пожежі;
102 — міліція;
103 — швидка допомога;
104 — газова служба.
3. Я НІКОЛИ не розмовляю на вулиці з незнайомими людьми.
4. Я НІКОЛИ не повідомляю по телефону, що я вдома сам.
5. Я НІКОЛИ не поспішаю відчиняти двері на дзвінок, спочатку дивлюсь у вічко.
6. Я НІКОЛИ не вмикаю електроприлади.
7. Я НІКОЛИ не торкаюсь незнайомих предметів.
8. Я НІКОЛИ не дратую собак: з друзів вони можуть перетворитися на ворогів.
9. Я НІКОЛИ не залишаю молодших брата чи сестричку вдома самих.
10. Я НІКОЛИ не ходжу до водоймищ без дорослих.
Надрукувати