ВИПУСКНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ КВАРТАЛ

ВИПУСКНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ КВАРТАЛ 2021

Сьогодні дуже важлива подія для наших діток — випускний в дитячому саду! Вітаємо вас, наші малюки, з святом! Бажаємо чудового настрою, багато енергії і активності, тяги до пізнання і завжди дзвінкого і щирого сміху. Нехай ваші перші кроки шкільного життя будуть легкі, зрозумілі й цікаві. Удачі вам і успіхів! Нехай дитячий садок залишить у вашому серці чудові спогади, нехай попереду вас чекають великі відкриття і щасливі дні. Мрійте про прекрасне і радійте кожному новому дню. Тут, у дитячому садку, вас всі люблять, тут вихователі і нянечки вклали у вас свою любов, навчили співати, танцювати, розповідати вірші, дружити і проявляти характер. Спасибі їм за це, а також за те, що стільки років присвятили цій нелегкій, але дуже важливій справі. Хочем побажати діткам не забувати, чому вас навчили в дитячому садку, і бажаємо навчатися на «відмінно» і радувати батьків.

випуск

випуск1